Contact

Wil je meer weten over Zoontjens, wil je advies voor jouw dak of wil je een offerte aanvragen? Neem contact met ons op.

Zoontjens International B.V.

Jules Verneweg 94A
5015 BM Tilburg Postbus 61, 5000 AB Tilburg

Onze locaties

België

Zoontjens België NV
Albertkade 3
3980 Tessenderlo
T: +32 13 67 48 39
E: info@zoontjens.be

Nederland

Jules Verneweg 94A
5015 BM Tilburg
Postbus 61, 5000 AB Tilburg
T: +31 13 5 379 379
E: info@zoontjens.nl

Duitsland

Zoontjens Deutschland GmbH
Siemensstraße 31
47533 Kleve, Deutschland
T: +49 (0) 2821 7 158 784
E: info@zoontjens.de

Frankrijk

Zoontjens France SARL
6 rue de Cabanis
31240 L’Union
T: +33 (0)1 53 32 5018
E: info@pardak.fr

Onze contactpersonen in België

Eric Roovers
Project manager
e.roovers@zoontjens.nl
+31 6 23 22 77 42
Heidi Wouters
Commerciële binnendienst export
h.wouters@zoontjens.nl
+31 13 537 93 51
Paulien Servaes
Country manager België & Luxemburg
p.servaes@zoontjens.be
+32 4 79 86 70 75
Caroline Graf
Commerciële binnendienst België
c.graf@zoontjens.be
+32 13 674 83 9
Hermen Kanters
Project manager
h.kanters@zoontjens.nl
06 21 38 72 31
Paul Heerkens
Directeur
p.heerkens@zoontjens.nl
+31 6 51 99 18 22

Op de hoogte blijven?

Doe inspiratie op! Nieuws, kennis, weetjes, foto’s, video’s en meer, we delen het op LinkedIn, Twitter en YouTube.

Veelgestelde vragen

Er kan sprake zijn van kalkuitbloei. Kalkuitbloei is het resultaat van een chemische reactie van stoffen in het beton die als witte uitslag aan de oppervlakte van het product zichtbaar worden. Deze witte uitslag verdwijnt in de regel vanzelf onder invloed van regen en andere weersomstandigheden. Kalkuitbloei heeft geen invloed op de constructieve sterkte van het product en kan nooit een reden zijn voor reclamaties.

Zie je een baan bij Zoontjens wel zitten, maar wil je nog meer weten? Lees dan de ervaringen van onze medewerkers.

Bij de dak- en bouwmaterialenhandel bij jou in de buurt kun je onze tegels bekijken. We hebben ook van bijna alle tegels monsterstukjes beschikbaar. Deze kun je telefonisch of via e-mail aanvragen.

Wij zijn van maandag tot en met donderdag bereikbaar van 8.30 uur tot 17.00 uur. Op vrijdag van 8.30 tot en met 16.30 uur.

Wij leveren niet rechtstreeks aan particulieren. Voor onze producten kun je terecht bij de dak- en bouwmaterialenhandel. Neem contact met ons op voor de dealer bij jou in de buurt.